Prestiżowy adres w centrum Łodzi - przy ul. Sienkiewicza 59, w odległości 2 min. od Urzędu Miasta i ul. Piotrkowskiej. Dajemy Państwu możliwość zarejestrowania firmy pod naszym adresem lub skorzystania z adresu korespondencyjnego dla filii swojego przedsiębiorstwa

  • odbiór i przekazywanie korespondencji
  • dedykowany numer telefonu
  • drukowanie, faksowanie i skanowanie dokumentów
  • dostęp do internetu w systemie wi-fi
  • możliwość skorzystania z flipcharta i flamastrów
  • możliwość zamówienia cateringu

Jeśli potrzebujesz spotkać się z klientem, kandydatem do pracy, współpracownikiem lub po prostu popracować w biurze proponujemy:  

Wynajem eleganckich, klimatyzowanych pomieszczenia biurowych - gabinetów, pokoi klubowych i sal konferencyjnych na godziny, dni tygodnie lub na stałe. Gabinety wyposażone są w stół i krzesła, pokój klubowy dla 4 osób – kanapę, 2 fotele i ławę, mała salka konferencyjna dla 6-8 osób – stół i krzesła, sala konferencyjna dla 14-20 osób – 2 stoły, krzesła, 50 ‘ TV plazmowy do prezentacji multimedialnych.

W zakładce galeria możesz obejrzeć nasze pomieszczenia.

Coraz więcej pracodawców narzeka na koszt pracownika, coraz więcej z przedsiębiorców musi redukować zatrudnienie, koszty wynagrodzeń cały czas rosną.

A my proponujemy profesjonalną obsługę sekretarsko-asystencką, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, odbieranie telefonów, umawianie spotkań, organizację wyjazdów, prowadzenie kalendarza, pomoc w redagowaniu pism i inne usługi do uzgodnienia z klientem.